Autóelektronikai szerelő

Cégünk létszámbővítés miatt keres Budapesti szervizeibe

autóelektronikai szerelő

munkatársat.

Feladatai

  • járművek elektromos diagnosztizálása, állapot felmérése
  • személygépkocsik és tehergépkocsik általános elektromos munkái
  • hibakeresés, részegységek vizsgálata, szerelése
  • generátor, önindító szerkezeti szerelése
  • oszcilloszkópos vizsgálatok, mérés technikák ismerete
  • elektronikák, jeladók műszeres vizsgálata
  • komfort és vagyonvédelmi elektronikák szerelése
  • gumiszerelés, futómű állítás,
  • klíma töltés, javítás
  • járművek tesztelése, komplett felkészítése saját műszaki vizsgára

Elvárások

  • autóvillamossági szerelő végzettség – mestervizsga preferált
  • autóelektronikai gyakorlat előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • legalább 5 év gyakorlati tapasztalat
  • szakszerű diagnosztikai és szerelési ismeretek, számítógép ismeret (hibakód kiolvasók ismerete: Bosch KTS, Delphi, Launch)
  • készség az együttműködésre és csapatmunkára, de elsősorban önálló munkavégzésre
  • jó kapcsolattartó és kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • C vagy D vagy E kategóriás jogosítvány, GKI + PAV vizsga
  • emelőgép kezelői bizonyítvány
  • műszaki vizsgabiztosi képesítés
  • technikusi végzettség vagy mestervizsga
  • nyelvtudás
  • jó megoldó készség, fejlett műszaki érzék

Amit megbízónk nyújt

  • 1992 óta működő, stabil munkahelyi környezet családi középvállalkozási keretben
  • diagnosztikai műszerek, berendezések kezelési oktatása, ismeret felújítása, képzések
  • stabil jövedelem, teljesítmény bónusz
  • változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye: Budapesti telephelyeink X. és XIII. kerületben

A jelentkezés módja: várjuk fényképes, magyar nyelvű személyes önéletrajzát, szakmai előmenetelét, valamint motivációs elképzelését a lenti e-mail címre.

Elérhetőségi adatok:

sistvan@mobilstar.hu
www.mobilstar.hu

Állásajánlataink
Bemutatkozó videónk
Feliratkozás hírlevélre